čtvrtek 1. ledna 2015

Měla jsi se mnou někdy vůbec orgasmus?

     Orgasmy jsou obecně úžasné. Pro většinu mužů orgasmus zakončuje sex. Hlavně ženy touží po konečném dosažení orgasmu, kdy se jim ale nedaří. Chápu to. Miluju orgasmy. Asi by mi dlouho nevydržel vztah s někým, koho by nezajímalo, jestli jsem vůbec schopná orgasmus mít, případně jaký a kdo by se nesnažil mě přivést k orgasmu.
     Ale sex by neměl být jen o orgasmu, neměl by to být jediný cíl, za kterým se budeme zbytečně honit. Když se na něco soustředím, většinou začnu jednat mechanicky, zajímá mě jenom vyvrcholení a o všechno ostatní přicházím. Když se mě přítel asi po měsíci vztahu ptal, proč jsem s ním ještě neměla orgasmus, byl z toho docela mimo. Odmítal chápat, že miluju sex sám o sobě. Navíc věděl, že mám problém s klitorárním vyvrcholením, protože mám až moc citlivý klitoris, je mi ze začátku všechno až nepříjemné, potom to vypadá, že se blížím k orgasmu, ale najednou nic. Prostě ho přestávám cítit. Samozřejmě jsem schopná dosáhnout vnějšího orgasmu, ale ten vnitřní je... silnější, lepší a ještě se mi nestalo, že by se mi po něm neklepaly nohy. Někdy jsem chvíli ani nebyla schopná chvíli hýbat, natož vstát. Ale tohle nepotřebuju při každém milování, většinou mě to tak vyčerpá, že pak nemůžu nic dělat a nejradši bych prospala půlku dne.
     Měla jsem sex, kde jsem dosáhla několikanásobného orgasmu, ale s každým dalším se snižovala moje citlivost. Měla jsem sex s jedním opravdu silným orgasmem. A taky jsem měla sex, kdy jsem vyvrcholení neměla, ale bylo to pro mě stejné. Beru milování jako něco úžasného, nespojuju si orgasmus s potěšením, na co? Sex je něco, co mi dělá radost, nepotřebuju se vždycky udělat, abych byla "kompletní".
     Kdyby měl můj přítel problém s tím, že nedosahuju orgasmu, radši vyměním jeho než abych se tím užírala. Nikdo by se neměl cítit vinný, že nedosahuje orgasmu a už rozhodně by se ta vina neměla na nikoho shazovat. Většinou stačí jen lépe poznat svoje tělo a sebe, to všechno jsem se naučila při masturbaci, ale taky někdy nedojdu ke konci. Proč? Protože orgasmus není jediná možnost, jak si užít sex.

Žádné komentáře:

Okomentovat